Frakcja RF Vacum

Frakcja RF Vacum

Zabieg za pomocą urządzenia, które wykorzystuje elektrody mikroigłowe dostarczające bipolarną energię RF bezpośrednio do skóry właściwej, bez uszkadzania naskórka. Powstałe ciepło prowadzi do wytworzenia frakcyjnej struktury mikrouszkodzeń (stref mikrokoagulacji). Organizm naturalnie w skutek powstałych mikrouszkodzeń uruchamia mechanizmy odbudowy skóry i gojenia uszkodzeń. Następuje wtedy kontrakcja kolagenu. Ciepło dostarczane jest w bardzo precyzyjny sposób i dokładnie w strefę występowania zaburzenia.

Technologia pozwala dopasować ilość energii do indywidualnych cech pacjenta i zdiagnozowanych problemów. RF mikroigłowy jest skuteczniejszy od standardowego RF ponieważ fale radiowe nie rozpraszają się przechodząc przez skórę. Skóra odbudowuje się od wewnątrz, a w efekcie elastyczność i wygląd skóry ulegają poprawie. Od zewnątrz nierówności skóry i koloryt zostają wyrównane.

Energia RF powoduje również zmniejszenie aktywności gruczołów łojowych, co prowadzi do złagodzenia trądziku. Przy RF standardowym zabiegi świetnie sprawdzają się dla osób, które boją się igieł i oczekują zadowalających rezultatów, ale nie chcą zbyt inwazyjnie ingerować w skórę.

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.