Szkolenie hialuropen Poznań

Szkolenia hialuropen Poznań

W naszym centrum urody Beauty&Estetic oferujemy profesjonalne szkolenia z bezinwazyjnego modelowania ust, a także wypełniania zmarszczek i innych niedoskonałości za pomocą nowoczesnego urządzenia Hialuron Pen w Poznaniu. Zabieg zwany też w skrócie Hyal-Pen pozwala wykonać modelowanie ust oraz wypełnianie bruzd całkowicie bezpiecznie i bezboleśnie. Ten innowacyjny system wykorzystuje wysokie ciśnienie do łatwej, szybkiej i bezpiecznej aplikacji preparatu - kwasu hialuronowego - do skóry właściwej i pozwala na uzyskanie natychmiastowego, naturalnego efektu pełnych ust lub świeżej, odmłodzonej skóry.

Wypełnianie zmarszczek oraz modelowanie ust za pomocą Hialuron Pen w Poznaniu


W ramach szkolenia proponujemy wykorzystanie tej innowacyjnej metody powiększania ust, a także wypełniania skóry właściwej bezigłowo. Dlaczego warto wykorzystać Hialuron Pen w swoim salonie? To nowoczesne urządzenie sprawia, że zabieg staje się całkiem bezbolesny, a brak nakłuwania może zachęcać zainteresowanych klientów, którzy boją się inwazyjnych metod. Co więcej, podczas gdy igła do wypełniania ma średnicę 0,39 mm, to sam Hyal-Pen jedynie 0,17 mm - wpływa to korzystnie na wygląd ust po zabiegu, bo Hialuron Pen nie pozostawia blizn i niweluje ryzyko powikłań poiniekcyjnych.
Podobnie dzieje się w przypadku wypełniania niedoskonałości, takich jak zmarszczki czy bruzdy. Kwas hialuronowy, wydobywając się przez malutki otwór w głowicy urządzenia, wypełnia usta lub skórę twarzy z bardzo dużą prędkością wynikającą z wysokiego ciśnienia. Co więcej, robi to w sposób jednolity i równomierny. Dzięki temu zabieg jest szybki i zwiększa komfort zarówno osoby wykonującej zabieg, jak i klienta.
Efektem tej bezigłowej metody wypełniania niedoskonałości jest biorewitalizacja skóry twarzy i jej świeży, odmłodzony wygląd. Hialuron Pen zapewnia lepszy stopień wchłaniania kwasu hialuronowego niż tradycyjne techniki wypełniania oraz usprawnia rozprowadzanie preparatu. Zabieg można wykorzystać w różnych celach, między innymi pozwala on na: wypełnienie zmarszczek palacza i śmiechowych, wypełnienie bruzd nosowo-wargowych, podciągnięcie kącików ust i dodanie objętości czerwieni wargowej, a także modelowanie poszczególnych partii twarzy.

Szkolenie Hialuron Pen - Poznań


Nasze szkolenie Hialuron Pen w Poznaniu w centrum Beauty&Estetic skierowane jest do wszystkich, którzy chcieliby w swoich salonach rozpocząć zabiegi z użyciem tej specjalistycznej metody, a także do osób pragnących rozszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu nowoczesnych metod powiększania ust. Do zabiegów podczas szkolenia wykorzystujemy certyfikowany kwas hialuronowy, stawiamy na praktykę i zapewniamy opiekę instruktora. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy
https://www.facebook.com/centrumbeautyestetic/