Manicure japoński

Manicure japoński

Manicure japoński to przede wszystkim idealny sposób na piękne i długie paznokcie, nawet w przypadku kobiet, którym brakuje odpowiednich witamin w organizmie, a także zmagających się ze zniszczoną, nierówną płytką czy licznymi rozdwojeniami. Jak nazwa sama wskazuje, zabieg ma swoje korzenie w pielęgnacji stosowanej przez japońskie kobiety od ponad czterech wieków.

Polega on na wcieraniu w paznokcie pasty, zawierającej witaminę A i E, odpowiadające za wzrost paznokci, keratynę, pogrubiający i wzmacniający pyłek pszczeli, a nawet krzemionkę z Morza Japońskiego, ułatwiającą wnikanie wszystkich witamin. Taki skład okaże się zbawieniem nawet dla najbardziej zniszczonej płytki paznokcia. Manicure jest zabiegiem trwającym do czterdziestu minut, a efekt utrzymuje się około dwa lub trzy tygodnie. W pierwszym kroku należy oczyścić paznokcie z tłuszczu, usunąć skórki oraz nadać odpowiedni kształt, po czym matowi się płytki pilniczkiem. Po tak przygotowanej powierzchni, wciera się pastę specjalną zieloną polerką. Pozostawia to nasze paznokcie odżywionymi oraz błyszczącymi. Następnie tym samym przyrządem powinno się nałożyć specjalny puder, którego właściwości zatrzymują na paznokciu składniki odżywcze z pierwszego preparatu, a dodatkowo chroni przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Na koniec okrężnymi ruchami zostaje nałożona oliwka. Manicure powoduje, iż nasze paznokcie są piękne, zdrowo wyglądające oraz zadbane.

Dla optymalnych efektów, warto zabieg powtórzyć 3-4 razy, każdorazowo w odstępie trzech tygodni. Pamiętajmy, że nasze dłonie to wizytówka - ich schludny wygląd z pewnością będzie świadczyć na naszą korzyść.

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.