Masaż Tajski Głowy Poznań

Masaż Tajski Głowy Poznań

Masaż tajski nieprzypadkowo jest doceniany na całym świecie. Pozwala się z jednej strony zrelaksować, z drugiej natomiast pozytywnie działa na organizm, zwłaszcza jeśli osoba z niego korzystająca boryka się z dolegliwościami bólowymi w obrębie mięśni i stawów. Oferujemy profesjonalny kurs z masażu tajskiego głowy w Poznaniu, który jest prowadzony przez doświadczonych specjalistów.

Masaż tajski głowy Poznań - dla kogo jest przeznaczony?

Masaż tajski głowy jest przeznaczony głównie dla osób, które:

Masaż tajski głowy jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które pracują w jednej pozycji, zwłaszcza siedzącej. W takiej sytuacji szyja, kark, ale też twarz borykają się z napięciem mięśniowym, które prowadzi do usztywnień, a w bardziej zaawansowanej postaci do dolegliwości bólowych. Wspomnieliśmy wcześniej, że oferowany masaż tajski głowy w Poznaniu jest głęboko odprężający, dlatego warto z niego skorzystać w przypadku regularnego stresu - nacisk na poszczególne mięśnie twarzy zmniejsza ich napięcie, dzięki czemu cała głowa wydaje się bardziej zrelaksowana. W wielu przypadkach jest w stanie pomóc także osobom cierpiącym z powtarzającego się bólu głowy czy posiadających dolegliwości bólowe w okolicach głowy.

Masaż tajski głowy Poznań - jak przebiega?

Masaż tajski głowy jest przede różnych kombinacji polegających na silniejszym nacisku punktowym. Oczywiście nie jest bolesny, choć bardziej spięte osoby mogą odczuwać podczas sesji niewielki dyskomforty, który jednak zostanie zredukowany wraz z postępem działań doświadczonego masażysty. Ekspert używa zarówno całych dłoni, jak i pojedynczych palców, przedramion, a czasem nawet łokci - wszystko zależy od indywidualnych potrzeb klienta.

Kurs z masażu tajskiego w Poznaniu jest prowadzony przez doświadczonych specjalistów, dzięki czemu kursanci mogą szybko nauczyć się jakie ruchy wykonywać w jego zakresie, a ponadto jak dobierać technikę do konkretnego człowieka. Nasi szkoleniowcy na początku tłumaczą wszelkie potrzebne zagadnienia, a dopiero później.

Szkolenia wykonujemy zazwyczaj w niewielkim gronie ok. 3 osób, dzięki czemu każdy uczestnik może z jednej strony liczyć na wsparcie współuczestników, ale też na indywidualne podejście osoby szkolącej - dzięki temu szybko można się nauczyć podstaw masażu tajskiego głowy, bez obaw, że na szkoleniu nie wystarczy czasu na wykonanie ćwiczeń praktycznych czy zadanie nurtujących pytań. Zależy nam bowiem na zadowoleniu każdego klienta i przygotowaniu go do indywidualnej pracy.

Masaż tajski głowy Poznań - profesjonalny kurs

Nasza kadra szkoleniowa posiada konieczne uprawnienia i jest to wykształcone grono specjalistów, które bazuje wyłącznie na potwierdzonych informacjach. Zajęcia praktyczne oraz kameralne grupy zwiększają skuteczność szkoleń, a po każdym kursie przekazujemy uczestnikom certyfikaty, które potwierdzają ich ukończenie. Ponadto wydajemy certyfikaty także anglojęzyczne, idealne dla osób, które chcą pracować za granicą lub są anglojęzyczni. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym - w naszym obiekcie znajdują się multimedialne sale wykładowe, nowoczesny sprzęt oraz ergonomiczne stanowiska pracy, zgodne ze współczesnymi standardami. Zapraszamy do współprac.

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.