Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to jedna z najpopularniejszych metod stylizacji paznokcia i jest z pewnością jedną z najbardziej efektywnych. Wykonanie takiego zabiegu nie tylko pozostawia nas z pięknymi dłońmi, ale charakteryzuje się również szeroką gamą ozdób i kolorów, jakie możemy wybrać.

Pierwszy krok to oczywiście delikatne odsunięcie skórek za pomocą drewnianego patyczka bądź metalowego kopytka. Następnie, pilnikiem o odpowiedniej gradacji nadaje się paznokciom pożądany kształt, stąd też możemy wybrać migdały, kwadratowe, owale, wszystko w zależności od naszych preferencji. Potem, płytkę paznokcia oczyszcza się cleanerem i nakłada cienką warstwę bazy, utwardzonej pod lampą UV w czasie zgodnym z zaleceniami producenta. Kolejny etap to moment, w którym możemy dać się ponieść fantazji, gdyż wybieramy kolor i wzory, jakie mogą zostać naniesione przez profesjonalistkę. Jeżeli zbliżają się święta może na intensywnie czerwony lakier hybrydowy, poprośmy o namalowanie renifera, a w okresie letnim skuśmy się na intensywną żółć. Z pomocą kosmetolog możemy liczyć na oszałamiający efekt. Oczywiście po naniesieniu lakieru hybrydowego i jego odpowiedniemu utwardzeniu, nakłada się produkt, mający utrwalić kolor. W tym przypadku także mamy do wyboru topy, nadające połysk oraz te, które matowią stylizację. Na samym końcu, ponownie przemywa się płytkę cleanerem, a na skórki nakłada się nawilżającą oliwkę.

Ten manicure jest zatem perfekcyjnym wyborem dla każdego, gdyż długość, kształt oraz wygląd paznokci zależy od indywidualnym preferencji klientki, a efekt profesjonalnego wykonania z pewnością nas zachwyci i pozostawi nasze dłonie piękne oraz zadbane. Zabieg trwa około godziny, a dzięki pracy w produktami najwyższej jakości, trwałość hybrydy ocenia się nawet na trzy tygodnie.

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.