Szkolenie z oczyszczania wodorowego Ice Blue Poznań

Szkolenie z oczyszczania wodorowego Ice Blue Poznań

Inwestowanie w swój własny rozwój to jedna z najlepszych możliwych decyzji. Poszerzanie horyzontów i zdobywanie nowych, cennych umiejętności to znakomity sposób na otworzenie sobie wielu dróg do nowych możliwości – także zawodowych. Jeśli jesteś pasjonatką dbania o urodę i szeroko pojętej kosmetologii, zdecydowanie warto pójść w tym kierunku i zaczerpnąć profesjonalnej wiedzy, która sprawi, że będziesz znała najnowsze trendy i techniki pracy. Jednym z godnych uwagi rozwiązań jest przygotowane przez nas szkolenie z oczyszczania wodorowego Ice Blue, skierowane dla osób z Poznania i nie tylko.

Szkolenie z oczyszczania wodorowego Ice Blue - Poznań


Oczyszczanie wodorowe to nowoczesny, nieinwazyjny zabieg - nie wiąże się z dyskomfortem. Jednym z jego największych atutów jest uniwersalny charakter. Gwarantuje zauważalne efekty, a jednocześnie nie podrażnia. Dzięki temu znakomicie sprawdzi się nawet u posiadaczek cery suchej, wrażliwej, trądzikowej, a także naczynkowej. Jego zadaniem jest odmłodzenie i zregenerowanie skóry poprzez jej oczyszczenie. Martwe komórki naskórka są złuszczane, a aktywne cząsteczki wodoru wprowadzane, co przekłada się na dostarczenie skórze antyoksydantów, które przeciwdziałają procesom starzenia. Cera jest ukojona, wydzielanie sebum uregulowane, a stany zapalne złagodzone. Z zabiegu mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jeżeli pragniesz dowiedzieć się, jak wykonywać ten zabieg, szkolenie z oczyszczania wodorowego Ice Blue w Poznaniu stanowi dla Ciebie właściwy przystanek na drodze zawodowej!

Niezbędne informacje dostępne na wyciągnięcie ręki


Szkolenie posiada starannie przemyślany i odpowiednio zaprojektowany plan. Wiedza przekazywana jest w sposób jasny, zrozumiały i dopasowany do uczestników tak, by zajęcia były jak najbardziej efektywne. W trakcie poinformujemy Cię, na czym dokładnie polega zabieg oczyszczania wodorowego i jak konkretnie oddziałuje on na skórę. Połączona zostanie teoria i praktyka – przyswoisz potrzebne fakty, a także zobaczysz, w jaki sposób przebiega cała procedura. Przybliżymy budowę skóry i zapoznamy Cię z urządzeniami i preparatami niezbędnymi do przeprowadzenia zabiegu. Dowiesz się, jakie wskazania i przeciwwskazania wiążą się z tą formą dbania o urodę oraz poznasz zalecenia pozabiegowe, które należy przekazywać klientom. Szkolenie posiada wysoki poziom merytoryczny oraz jest prowadzone przez doświadczonych ekspertów, którzy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania.

Zapraszamy
https://www.facebook.com/centrumbeautyestetic/