Termoaktywny zabieg antycellulitowy

Termoaktywny zabieg antycellulitowy

Termoaktywny zabieg antycellulitowy ma na celu redukcję skórki pomarańczowej na problematycznych obszarach ciała i ich wygładzenie, usunięcie miejscowych obrzęków, ale przede wszystkim skuteczne pozbycie się cellulitu.

Do wskazań do jego wykonania możemy zaliczyć cellulit włóknisty w pierwszej i drugiej fazie, miejscowy depozyt tłuszczu lub problemy z elastycznością skóry. Podczas wizyty najpierw wykonuje się peelingowanie danego miejsca żelem stymulującym limfę. Następnie nakładana jest ampułka z aktywnymi składnikami oraz algowa maska termiczna podnosząca temperaturę ciała i rozszerzająca naczynia krwionośne. Potem owija się dany obszar strechem, który ściągamy dopiero w domu, po około trzech godzinach, dlatego na wizytę warto jest wybrać luźniejsze ubrania. Zabieg można powtarzać nawet 2-3 razy w tygodniu, ich ilość uzależniona jest od skali naszego problemu.

Wśród przeciwwskazań do jego wykonania znajduje się ciąża i okres laktacji, ostre fazy chorób zapalnych żeńskiego układu rozrodczego, nowotwory, uszkodzenia skóry czy problemy związane z żylakami. Dzień wcześniej należy zrezygnować z depilacji.

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.