Masaż Tajski Stóp Poznań

Masaż Tajski Stóp Poznań

Rosnąca świadomość społeczeństwa oraz rozwój specjalistycznych gabinetów sprawiają, że coraz więcej osób korzysta z masażu tajskiego, który z jednej strony jest relaksujący, z drugiej natomiast pozytywnie wpływa na mięśnie, stawy i krążenie krwi.

Tajskie odmiany masażu dzielą się na różne kategorie, które najczęściej dotyczą różnych partii ciała. Aby dogłębnie je poznać, proponujemy szkolenie. W jego trakcie uczestnik ma szansę poznać tajniki masażu tajskiego stóp w Poznaniu.

Masaż tajski stóp, Poznań - co to jest?

Masaż tajski stóp jest określany również mianem refleksologii. To metoda umożliwiająca leczenie różnych schorzeń poprzez uciskanie odpowiednich punktów zwanych refleksami, co może być wsparciem dla różnych terapii. Sprawdzić się może np. w przypadku dolegliwości bólowych.

Omawiany masaż wykonuje się za sprawą akupresury stóp oraz części łydek, co w dużym stopniu wpływa na krążenie krwi i limfy. Dzięki temu substancje odżywcze lepiej krążą po organizmie.

Masaż jest wskazany przede wszystkim osobom, które w dużej mierze obciążają stopy - chodzi na przykład o ludzi z nadwagą, pracujących w pozycji stojącej, borykających się z zastojami limfy, kobiety regularnie noszące buty na wysokim obcasie oraz sportowców.

Masaż tajski stóp, Poznań - na co pomaga?

Tajski masaż stóp przyczynia się między innymi do:

Masaż tajski stóp poprzez poprawę krążenia, zwiększenie przepływu limfy oraz naciskanie odpowiednich zakończeń nerwowych jest bardzo skuteczny i stanowi doskonałą alternatywę dla innych zabiegów. Wyżej wspomniane skutki refleksologii sprawiają, że narządy, a nawet ogólnie rzecz biorąc - cały organizm - jest lepiej dotleniony. Co więcej, poprawia się transport substancji odżywczych, co wpływa zarówno na stan, jak i działanie wielu organów, ale też samopoczucie. Przez lepsze krążenie krwi oraz limfy ciało może też szybciej pozbywać się toksyn.

Profesjonalny kurs - masaż tajski stóp, Poznań

Kurs w naszej Akademii jest skierowany do osób, które chcą wprowadzić do swojej oferty profesjonalny masaż tajski stóp. Zajęcia dzielą się na rozbudowaną część merytoryczną oraz praktyczną. Stawiamy na niewielkie grupy (zwykle to 2-3 osoby), dzięki czemu wiedzę przekazujemy szybciej i skuteczniej.

Nasi specjaliści dokładnie pokazują, które obszary stóp należy naciskać i w jaki sposób, aby osiągać pożądane efekty. Następnie kursanci mają okazję samodzielnie przećwiczyć wspomniane techniki. Podczas całego kursu można z powodzeniem zadawać pytania, na które instruktorzy chętnie odpowiedzą.

Ponadto dysponujemy wygodnymi, dobrze wyposażonymi salami wykładowymi, w których znajduje się cały sprzęt potrzebny do wykonywania masażu tajskiego wszelkiego rodzaju, ale również innych zabiegów.

Każdy uczestnik po ukończeniu kursu otrzymuje od nas certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia. Dokument ten może zostać dostarczony również w wersji anglojęzycznej.

Stawiamy na indywidualne podejście do naszych klientów i szerzenie aktualnej wiedzy, dlatego sami często bierzemy udział w różnych konferencjach, wykładach etc. Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami - pracownicy zaproponują dogodny termin szkolenia oraz dokładniej przedstawią przebieg kursu.

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.