Usuwanie trądziku

Usuwanie trądziku

Laserowe usuwanie trądziku jest świetną alternatywą dla standardowych sposób, ponieważ likwidowane są również jego przyczyny oraz poprawia się kondycja skóry. Działanie wiązek lasera hamuje infekcje bakteryjne, osłabia zmiany, które powstały na w wyniku trądziku, obkurcza pory i reguluje gospodarkę lipidową.

Efekty są dużo szybciej widoczne, niż w przypadku terapii farmakologicznej, a także nie niosą ze sobą skutków ubocznych dla naszego zdrowia. Czas trwania zabiegu to około 15 -20 minut i jest on całkowicie bezbolesny. Wcześniej zaleca się zrezygnować z opalania, a siedem dni przed nie stosować żadnych zabiegów złuszczających. Po wizycie przez około dwa dni może na twarzy występować zaczerwienienie oraz delikatny obrzęk. Przez ten okres nie należy wystawiać danego obszaru ciała na działanie promieni UV.

Na liście przeciwwskazań wyróżnić między innymi ciążę oraz okres laktacji, nadwrażliwość na światło lasera, choroby nowotworowe. W zależności od rodzaju trądziku pomóc nam może już jeden zabieg, jednak przy jego bardziej doskwierających odmianach potrzebne może być kilka powtórzeń.

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.