Henna pudrowa geometria brwi

Henna pudrowa geometria brwi

Geometria henną pudrową to innowacyjny sposób na pięknie wyglądające i przyciągające wzrok brwi. Wykorzystywany do tego produkt to naturalny preparat pochodzenia roślinnego, a dokładniej uzyskiwany z liści lawsonii.

Niewątpliwą zaletą takiego zabiegu jest fakt, iż henna barwi zarówno włoski brwi, jak i skórę, dzięki czemu możemy liczyć na wyraźny, a zarazem naturalny efekt. Dzięki zawartym w preparacie witaminom oraz innym składnikom odżywczym, możemy liczyć nie tylko na zniewalające korzyści wizualne, ale nasze brwi staną się także odżywione i silne, nie istnieje żadne ryzyko ich zniszczenia. Metoda może okazać się szczególnie efektywna dla klientów, którzy mają rzadkie włoski, ponieważ owe ubytki zostają podczas zabiegu geometrii wypełnione. Kosmetolog często zapewnia także stylizację brwi dostosowaną do kształtu naszej twarzy, co zdecydowanie pozytywnie wpływa na nasz wygląd. Rezultaty utrzymują się do 14 dni na skórze, a nawet przez 6 tygodni na włoskach. Jest to zatem metoda niezwykle ergonomiczna, pozwalająca na brak konieczności codziennego makijażu brwi. Cała procedura trwa około godziny.

Pierwszym etapem jest rozmowa profesjonalisty z klientem, podczas której wspólnie ustalany zostaje kształt oraz kolor brwi. Jeżeli chodzi o barwę właśnie, o niewątpliwym atucie henny pudrowej decyduje fakt, iż posiada ona szeroką gamę kolorystyczną, pozwalającą dopasować barwę indywidualnie do każdej osoby. Następnie po odpowiednim przygotowaniu skóry, nakładany zostaje preparat, usuwany z włosków po kilkunastu minutach. Ostatni etap zabiegu to regulacja, ostateczna stylizacja, decydująca o końcowym kształcie brwi.

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.