Elektrostymulacja

Elektrostymulacja

Elektrostymulacja to zabieg, który ma na celu wymodelowanie sylwetki . Posiada on także właściwości lecznicze: pobudza nerwy oraz mięśnie. Wykorzystywany jest tutaj prąd o niskiej częstotliwości wywołujący skurcz danego mięśnia.

W czasie wizyty do ciała podłączane są elektrody, które przesyłają impulsy: na początku o najmniejszej mocy, które powoli są zwiększane. Całość trwa około 45 minut i odpowiada ponad dwugodzinnemu wysiłkowi fizycznemu. Do efektów możemy zaliczyć wzmocnienie całego ciała, stymulację rozkładu tłuszczu, zwalczenie cellulitu, podniesienie pośladków, przyspieszenie metabolizmu czy pobudzenie układu limfatycznego a także wspomaga wydalania toksyn. Zabiegiem możemy objąć brzuch, uda, biodra, ramiona, pośladki, piersi czy nawet twarz. Elektrostymulacja pomaga także wrócić naszym mięśniom do formy po urazie, długotrwałej chorobie czy też wypadku.

Zrezygnować z niej powinny osoby ze spastycznym porażeniem mięśni, z ropnym zapaleniem skóry, nowotworami czy zmagające się z problemami z żyłami. Działaniu elektrostymulatora nie powinny poddawać się także kobiety w ciąży oraz z wkładką domaciczną. Lepsze efekty może zapewnić nam dodatkowe uprawianie nawet umiarkowanej aktywności fizycznej.

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.