Fala radiowa Modente

Fala radiowa Modente

Fala radiowa jest niewątpliwie jedną z najbardziej skutecznych metod radzenia sobie z nadmiernie pojawiającą się tkanką tłuszczową, ale również ze zwiotczałą skórą. Mimo, że tkanka tłuszczowa to warstwa położona bardzo głęboko, fala dociera w to miejsce i pod wpływem wysokiej temperatury umożliwia lipolizę.

Proces ten polega na rozpadzie adipocytów, czyli powiększonych komórek tłuszczowych, co wpływa na zmniejszenie obwodu danej partii ciała. Pierwszym etapem w zabiegu jest oczywiście konsultacja kosmetologiczna, która pozwala na odpowiednią analizę oraz dobranie parametrów i ilości zabiegów adekwatnie do miejsca, w który zabieg zostanie wykonany. Podczas takiej rozmowy wyklucza się również ewentualne przeciwwskazania. Kiedy nic nie stoi na przeszkodzie, odpowiedni obszar zostaje zdezynfekowany, a następnie nakłada się specjalny preparat poślizgowy, mający pozwolić na przeprowadzenie dalszych części zabiegu. Modente skupia w sobie nie tylko fale radiowe, ale również promieniowanie IR, endomasaż i mechaniczny masaż rolkami, co pozwala na niesamowite efekty. Laser IR bowiem wpływa na poprawę elastyczności naszej skóry, dzięki odbudowywaniu włókien kolagenowych, natomiast rolki umożliwiają falom dogłębne wnikanie w strukturę skóry. Dzięki zastosowaniu tych zaawansowanych technologii, zabieg pozwoli na pozbycie się cellulitu, modelowanie sylwetki, ale również jej ujędrnienie, a także okaże się idealnym narzędziem do redukcji tkanki tłuszczowej oraz pobudzenia układu krwionośnego i limfatycznego. Poza tym, Modente staje się pomocne, gdy chcemy podnieść pośladki lub inne części naszego ciała oraz, kiedy posiadamy zastoje limfatyczne bądź obrzęki nóg.

Co ciekawe, podczas zabiegu pobudzany jest metabolizm, dzięki czemu nasz organizm szybciej będzie palił kalorie, nawet po wizycie u kosmetologa. Zaleca się również picie dwóch litrów dziennie każdego dnia w czasie trwania kuracji zabiegowej indywidualnie dobranej do naszych preferencji.

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.