Lipolaser

Lipolaser

Lipolaser to nowoczesny sposób na pozbycie się niechcianych „boczków”. Wykorzystywany jest tutaj zimny laser emitujących specjalne swiatło. Jego wiązki przenikają głęboko w warstwy skóry, pod których wpływem w każdej komórce tłuszczowej dochodzi do reakcji chemicznej, powodującej rozbicie trójglicerydów na glicerol i wolne kwasy tłuszczowe.

W czasie zabiegu powstają kanały w błonie komórkowej, dzięki którym wydalane są uwolnione kwasy tłuszczowe. Jest on nieinwazyjny oraz bezbolesny. Lipolaser nie niszczy błony komórek tłuszczowych, lecz redukuje ich zawartość. Nie uszkadza także sąsiadujących tkanek oraz naczyń krwionośnych. Działaniu lasera możemy poddać brzuch, uda, pośladki, lecz również mniej standardowe miejsca jak podbródek, ramiona czy łydki. Długość trwania zabiegu uzależniona jest od wielu czynników: może to być kilkanaście, jak i kilkadziesiąt minut. Jako przeciwwskazania należy wymienić ciążę, epilepsję, przyjmowanie ziół światłouczulających czy problemy dermatologiczne, a także choroby układu krążenia.

Liczba wizyt uzależniona jest od grubości tkanki tłuszczowej oraz obszaru ciała, który chcemy poddać działaniu lasera. Aby uzyskać jak najlepsze efekty warto, żeby z poddaniem się redukcji tłuszczu za pomocą lipolasera szła zdrowa, zrównoważona dieta. Wśród rezultatów możemy także wymienić pozbycie się cellulitu czy przyśpieszenie metabolizmu.

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.