Kuracja EstGen

Kuracja EstGen

Kuracja EstGen polega na wykorzystaniu preparatów o innowacyjnej recepturze, które działają na poziomie komórkowym i genetycznym. Składniki tych substancji umożliwiają kompleksową odbudowę tkanek, a także ich regenerację. W składzie preparatów znajdziemy czynniki wzrostu, białka immunomodulacyjne, substancje bakteriostatyczne oraz enzymy, poliamidy czy nawet pochodne kwasów nukleinowych i aminokwasów. Poza tym, zawierają one także komplet witamin, jak również minerałów.

Kuracja rozpoczyna się od nałożenia substancji na skórę, która została wcześniej uszkodzona lub podrażniona, dzięki czemu inicjujemy proces regeneracji. Wyjątkowo skuteczna będzie w przypadku trądziku pospolitego, trądziku różowatego, egzemy, łuszczycy, atopii, ale także w terapiach odmładzających, mających działać przeciwzmarszczkowo i poprawić elastyczność skóry. Poza tym, preparaty EstGen pozwolą na zniwelowanie blizn, a obecnie prowadzi się nawet badania, które miałyby sprawić, że będzie można nimi leczyć rany oraz inne uszkodzenia tkanek. Najczęściej mieszanina zostaje wprowadzona do skóry podczas mezoterapii lub sonoforezy, natomiast częstotliwość, ilość i charakter wykonywanych zabiegów dostosowuje się indywidualnie do klienta oraz jego potrzeb.

Niewątpliwie, kuracja z preparatami EstGen kompleksowo odbuduje i zregeneruje tkanki, złagodzi stany zapalne, jak również alergiczne oraz pozwoli na stymulację układu odpornościowego skóry. Poza tym, zabieg może okazać się pomocny przy łagodzeniu podrażnień po zabiegach medycyny estetycznej, które są inwazyjne, ale także po laseroterapii.

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.