Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa

Influzja tlenowa to zabieg, którego celem jest poprawienie kondycji skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Jest on nieinwazyjny i całkowicie bezbolesny, dzięki czemu jedynymi przeciwwskazaniami do jego wykonywania jest alergia na poszczególne składniki wykorzystywanych kosmetyków, infekcje skóry czy przerwanie jej ciągłości w miejscach objętych terapią.

Całość trwa około 1,5 godziny. Wtedy między innymi twarz jest tonizowana, kosmetolog dobiera ampułkę, która zapewni nam jak najlepsze efekty, po czym przechodzi do samego zabiegu z wykorzystaniem urządzenia specjalnie do niego przeznaczonego. Influzja tlenowa wykonywana jest w oparciu o technologię tlenu pod ciśnieniem, za pomocą którego pod skórę dostarczane są aktywne składnik, jak kwas hialuronowy, witamina A, czy kolagen. Jej przebieg wielu kojarzy się z przyjemnym masażem twarzy. Wśród efektów możemy wyróżnić, między innymi, napięcie oraz wygładzenie skóry, redukcję zmian potrądzikowych, nawilżenie czy poprawę kolorytu. Jednym z jego plusów jest fakt, że po jego przeprowadzeniu możemy swobodnie wrócić do wszystkich naszych aktywności, nie wymagana jest rekonwalescencja. Pierwsze rezultaty widzimy już kilka godzin po wyjściu z gabinetu, jednakże będą one w pełni widoczne po upływie kilkunastu godzin. Utrzymują się one do dwóch tygodni.

Aby uzyskać trwałe efekty warto jest powtarzać wizyty cyklicznie. Infuzja tlenowa uważana jest za pewnego rodzaju rewolucję w odmładzaniu skóry: wielu z nas tego typu zabiegi kojarzą się z bólem, zaczerwieniami, łuszczeniem się twarzy oraz brakiem natychmiastowo widocznych skutków. W tym wypadku możemy się cieszyć efektami już kilka godzin później.

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.