Kurs masażu kobido Poznań

Kurs masażu kobido Poznań

Szkolenie z masażu kobido

Lokalizacja

62-020 Swarzędz, ul. Poznańska 19

Nocleg

Pomożemy zarezerwować nocleg

Poz. trudności

Średni

Grupa

Indywidualne - 1 os. lub grupowe - 2 os.

Czas trwania

1 dzień indywidulane, 2 dni grupa

Koszt

Indywidualne - 2500 zł, Grupowe - 2200 zł / osKurs masażu kobido - Poznań

Rozmaite techniki masażu wykorzystywane są przez wiele osób na całym świecie w celach prozdrowotnych. Wśród nich znajdują się metody opracowane przez specjalistów dedykowane konkretnym partiom ciała, których celem jest uzyskanie określonego efektu. Do tej grupy zalicza się właśnie wywodzący się z Japonii masaż twarzy, szyi i dekoltu Kobido. To zestaw technik masażu zwany również niechirurgicznym liftingiem twarzy, którego celem jest rozluźnienie mięśni, pobudzenie skóry do produkcji kolagenu oraz elastyny.

Jeśli pragniesz dodać masaż Kobido do oferty swojego salonu kosmetycznego, to jesteś teraz we właściwym miejscu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą kursu masażu Kobido w Poznaniu.

Szkolenie: masaż kobido oraz taping estetyczny pozwoli Ci zgłębić wszystkie tajniki tych nieinwazyjnych zabiegów, które dają spektakularny efekty naturalnych terapii manualnych.

Jak już wspomnieliśmy, masaż kobido to zabieg wywodzący się z Japonii, który nie bez powodu nazywa się liftingiem twarzy bez skalpela. Kilka etapów, na które składa się aż około 48 różnych technik, pozwala na zniwelowanie napięcia mięśniowego, pobudzenie mikrokrążenia i produkcji kolagenu, a także wygładzenie zmarszczek mimicznych i uniesienie owalu twarzy. W tym celu osoba wykonująca zabieg musi posiadać wiedzę na temat budowy skóry i mięśni oraz odpowiednią precyzję ruchów. Kurs masażu kobido w Poznaniu obejmuje naukę masażu tkanek głębokich, akupresury, wykonywania technik prowadzących do drenażu limfatycznego oraz liftingu, a także wprowadzania klienta w stan głębokiego relaksu. Treści ze szkolenia będą dotyczyły również technik tapingu estetycznego, który pozwala na rozluźnienie mięśni oraz lifting skóry za pomocą specjalnych taśm kinezjologicznych. Stanowi on doskonałe rozszerzenie masażu kobido, które świetnie utrwala jego efekty. W Centrum Beauty &Estetic kładziemy duży nacisk na praktyczną część edukacji naszych kursantów. Dzięki tej możliwości mamy pewność, że kursanci po szkoleniu mogą samodzielnie wykonywać masaż .

Widać więc wyraźnie, że nasz kompleksowo zorganizowany kurs jest zdecydowanie warty uwagi dla osób, które chcą rozszerzać swoje kompetencje i możliwości. Program kursu jest złożony w taki sposób, aby przekazywana w czasie zajęć wiedza była możliwie jak najbardziej przydatna.

Dla kogo jest kurs masażu kobido w Poznaniu?

Masaż kobido to zabieg , który staje się obecnie coraz bardziej popularny. Jego obecność w ofercie salonu kosmetycznego oraz umiejętność jego poprawnego wykonywania jest swoistą oznaką prestiżu. Jeśli pragniesz zgłębić jego tajniki, zapraszamy Cię na przygotowany przez nas kurs masażu kobido. Poznań, a w zasadzie znajdujący się w jego okolicy Swarzędz, to miejsce, w którym będziesz czerpać wprost z wiedzy i doświadczenia prawdziwych profesjonalistów w tym zakresie. Szkolenie skierowane jest dla osób pracujących w branży beauty, które chcą udoskonalić swoje umiejętności poprzez zgłębienie tajnik masażu kobido, by móc oferować ten cudowny zabieg w swoim gabinecie.

Na kurs masażu kobido w Poznaniu można zapisać się indywidualnie lub w kameralnych 2-osobowych grupach . Profesjonaliści prowadzący szkolenie wyróżniają się nie tylko bogatą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem, ale również umiejętnością przejrzystego przekazywania wiedzy. Dzięki temu nawet najbardziej zawiłe techniki tego masażu staną się dla Ciebie jasne i będziesz umieć wykonać je na najwyższym poziomie.

Oferowany przez nas kurs masażu Kobido w Poznaniu jest więc idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą szybko i skutecznie zdobyć profesjonalną wiedzę i umiejętności.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie masażu kobido w Poznaniu?

Masaż kobido oraz taping estetyczny to obecnie niezwykle popularne i chętnie wybierane zabiegi przez osoby obu płci z różnych przedziałów wiekowych. Dzięki szkoleniu wejdziesz w posiadanie umiejętności i wiedzy, które przełożą się na najwyższą jakość usługi, a ona z kolei – na zadowolenie Twoich klientów. Kurs masażu kobido w Poznaniu przebiega ponadto w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej zadawaniu pytań oraz wymianie spostrzeżeń i doświadczenia. W Centrum Szkoleń Beauty&Estetic oferujemy także przystępną cenę, która zwróci się niedługo po włączeniu masażu kobido do swojej oferty. Szkolenie jest kompleksowe, a wszystkie zagadnienia tłumaczone w sposób wyczerpujący, a zarazem przejrzysty, dlatego skorzystają z niego osoby o różnym stopniu zaawansowania w wykonywaniu podobnych zabiegów.

Takie szkolenie umożliwia również nabycie zupełnie nowej umiejętności i rozszerzenie swoich możliwości, a co za tym idzie - oferty swojego salonu kosmetycznego. Oznacza to, że jest to długoterminowa, jak najbardziej zwrotna inwestycja, która będzie z pewnością miała pozytywny wpływ na rozpoznawalność salonu na rynku.

Dlaczego wybrać właśnie naszą akademię na kurs masażu Kobido w Poznaniu?

Działamy na rynku już od długiego czasu, stale dostarczając naszym klientom bardzo wysokiej jakości usługi w postaci profesjonalnych szkoleń - zarówno z zabiegów, jak i masaży czy użytkowania urządzeń kosmetycznych. Od samego początku, kiedy tylko nasza akademia zaczęła funkcjonować, zależy nam na tym, aby dostarczać naszym klientom kursy i szkolenia na możliwie najwyższym poziomie. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy działają w branży beauty już od wielu lat i posiadają ogromne doświadczenie oraz wiedzę, którymi dzielą się podczas wszystkich zajęć.

Jeżeli zainteresowały cię nasze kursy lub szkolenia, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. W trakcie rozmowy przedstawimy szczegóły wybranego kursu oraz z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, które go dotyczą.

Jeśli interesuje Cię szkolenie z innego urządzenia, którego nie ma w aktualnej ofercie - Zadzwoń lub napisz do nas!
Prowadzimy dofinansowania do szkoleń oraz możliwość rozliczenia w formie ratalnej. Współpracujemy z: LoanByLink oraz MediRaty.

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.