Endermologia

Endermologia

Endermologia to zabieg, podczas którego masowane są poszczególne części naszego ciała za pomocą głowicy, w której pracują dwie niezależne od siebie rolki. Ma on działanie odchudzające, odmładzające oraz oczyszczające.

Zwalcza cellulit, modeluje sylwetkę, poprawia elastyczność skóry, a także pomaga nam się pozbyć zbędnej tkanki tłuszczowej. Posiada również właściwości lecznice, ponieważ stosuje się go w wypadku bólu mięśni, szyi, pleców czy stawów i przy likwidowaniu obrzęków. W czasie jego trwania pod wpływem ciśnienia pomiędzy, wcześniej wspomniane rolki, wciągnięty zostaje fałd skóry, która w ten sposób jest rolowana, dzięki czemu oddziałuje się na jej głębsze warstwy. Każdy pacjent otrzymuje specjalny kostium, który jest gwarancją bezpieczeństwa zabiegu, a także zapewnia komfort. Skutkiem ubocznym mogą okazać się delikatne siniaki w obszarach objętych działaniem głowicy.

Całość trwa zazwyczaj około 30 – 40 minut. Wśród przeciwwskazań możemy wymienić osoby z przepukliną brzuszną, nowotworami czy z dużą ilością żylaków oraz skłonnościami do ich powstawania. Z tego typu masażu powinny również zrezygnować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.