Maderoterapia Poznań

Maderoterapia Poznań

Szkolenie Maderoterapia

Lokalizacja

62-020 Swarzędz, ul. Poznańska 19

Nocleg

Nie ma potrzeby

Poz. trudności

Średni

Grupa

Grupowe lub indywidualne

Czas trwania

1 dzień

Koszt

Grupa: 1790zł / Indywidualnie: 2100 złMaderoterapia - Poznań

Strefa wellness i spa to obszar rynku, który w ostatnich latach rozwija się w bardzo szybkim tempie. Konsumenci coraz częściej decydują się na korzystanie z zabiegów relaksacyjnych, które pozytywnie wpływają na kondycję ich skóry, redukcję napięcia mięśniowego i ogólne samopoczucie. Jednym z nieinwazyjnych, ale niezwykle skutecznych zabiegów jest maderoterapia. Poznań to miasto, które znajduje się w promieniu kilku kilometrów od Swarzędza. To właśnie tam realizujemy profesjonalne usługi w zakresie maderoterapii.

Czym jest maderoterapia? – Poznań

Maderoterapia to rodzaj nieinwazyjnego zabiegu kosmetycznego, który wykorzystuje drewniane narzędzia do wykonawstwa specjalistycznego masażu. Celem zabiegu jest poprawa wyglądu skóry i sylwetki ciała. Nazwa maderoterapia pochodzi od słowa madero, które w języku hiszpańskim oznacza "drewno," co odnosi się do głównego narzędzia używanego w tej technice. Zabieg może być stosowany na różnych obszarach ciała, w tym na udach, pośladkach, brzuchu, ramionach, twarzy itp.

Komu dedykowany jest zabieg maderoterapii? – Poznań

Maderoterapia to zabieg, który jest dedykowany przede wszystkim osobom z cellulitem, problemami krążenia, rozstępami, a także osobom odczuwającym napięcie mięśniowe w okolicach ud, łydek, pośladków, brzucha, obszaru lędźwiowego oraz ramion. To także doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących nieinwazyjnych metod ujędrniających skórę. Jednocześnie warto zaznaczyć, że konkretne obszary, na których przeprowadza się maderoterapię, mogą zależeć od indywidualnych potrzeb i celów klienta.

Mimo że maderoterapia należy do kategorii nieinwazyjnych zabiegów, to istnieje kilka przeciwwskazań, uniemożliwiających skorzystanie z masażu. Osoby z poważnymi schorzeniami skórnymi, chorobami krążenia, stanami zapalnymi czy urazami skóry, a także kobiety w ciąży powinny skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem tego rodzaju zabiegów.

Maderoterapia – Poznań i okolice – nasza oferta

W Beauty&Estetic oferujemy profesjonalne usługi w zakresie wykonawstwa maderoterapii. Poznań i okolice to główny obszar naszej działalności. Nasze Centrum znajduje się w Swarzędzu, czyli zaledwie kilka kilometrów od Poznania. Przed przystąpieniem do zabiegu, nasi specjaliści przeprowadzają z klientem wstępną konsultację, podczas której możemy wyeliminować ewentualne przeciwwskazania. Dbamy o miłą atmosferę i profesjonalne doradztwo w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących zabiegu.

Jeśli interesuje Cię szkolenie z innego urządzenia, którego nie ma w aktualnej ofercie - Zadzwoń lub napisz do nas!
Prowadzimy dofinansowania do szkoleń oraz możliwość rozliczenia w formie ratalnej. Współpracujemy z: LoanByLink oraz MediRaty.

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.