Szkolenie kinesiotaping dynamiczny Poznań

Kinesiotaping Dynamiczny twarzy z elemanetmi Jogi + fizjotarepeutyczny ciała

Szkolenie z kinesiotaping estetyczny twarzy + fizjotarepeutyczny ciała

Lokalizacja

62-020 Swarzędz, ul. Poznańska 19

Nocleg

Nie jest potrzebny

Poz. trudności

Łatwy

Grupa

Indywidualne - 1 os. lub grupowe - 3 os.

Czas trwania

1 dzień

Koszt

Indywidualne - 799 zł, Grupowe - 1499 zł / osSzkolenie kinesiotaping dynamiczny Poznań

Kinesiotaping, inaczej nazywany plastrowaniem dynamicznym, to jedna z najczęściej stosowanych metod mających na celu regulację napięcia mięśniowego w danym miejscu. Wykorzystuje ona specjalne elastyczne taśmy, które przykleja się do ciała. Kinesiotaping dynamiczny od lat stosowany jest przez sportowców w celu usunięcia kontuzji, jednak od pewnego czasu swoje zastosowanie znajduje także w salonach urody ze względu na niesamowite efekty, które można dzięki niemu otrzymać.

Kinesiotaping dynamiczny twarzy - czemu coraz więcej kobiet się na niego decyduje?

Taping estetyczny polega na plastrowaniu twarzy specjalnymi taśmami, które nazywane są plastrami dynamicznymi. Jest to nieinwazyjna metoda odmładzania chętnie stosowana przez kobiety pragnące posiadać gładką i pozbawioną zmarszczek cerę. Jest to terapia powięziowa służąca rozluźnieniu mięśni twarzy. Zalet takiego zabiegu jest wiele, zaliczyć można do nich podniesienie owalu twarzy, redukcję drugiego podbródka, lwiej zmarszczki oraz bruzdy nosowo-wargowej. Podczas zabiegu mikrokrążenie i przepływ limfy ulega poprawie, dzięki czemu skórze przywracana jest elastyczność a wszelkie obrzęki są eliminowane. Budowa taśm podobna jest do budowy ludzkiej skóry, posiadają one odpowiednią grubość oraz dobrą rozciągliwość gwarantującą doskonałe efekty po wykonanym zabiegu.

Oprócz właściwości estetycznych kinesiotaping działa relaksująco i odprężająco. Między innymi dlatego jest tak chętnie wybieranym zabiegiem przez kobiety. Rezygnują one z inwazyjnych i bolesnych metod odmładzania, na rzecz tego naturalnego zabiegu. Skuteczność zabiegu uzależniona od odpowiedniego nałożenia taśm. Dlatego tak ważne jest nauczenie się tej umiejętności od specjalistów, którzy wykonują ten zabieg każdego dnia.

Szkolenie kinesiotaping dynamiczny Poznań - czemu warto się na nie zdecydować?

Na profesjonalnym szkoleniu z kinesiotapingu w Poznaniu przygotujemy Cię zarówno do wykonywania kinesiotapingu estetycznego twarzy, jak i kinesiotapingu fizjoterapeutycznego ciała. Nauczymy Cię jak odpowiednio przygotować twarz bądź ciało do zabiegu i jakich kosmetyków używać do jego oczyszczenia. Dowiesz się jakie taśmy wybierać do określonego celu oraz jakie kształty z nich wycinać w przypadku określonych oczekiwań. Zdobędziesz praktyczne umiejętności naklejania taśm - w jaki sposób napiąć skórę podczas korzystania z nich, aby nie zrobić klientce krzywdy oraz jak prawidłowo przykleić taśmy, aby osiągnąć zamierzone efekty.

Szkolenie kinesiotaping dynamiczny Poznań - dlaczego zdecydować się na kurs w Beauty&Estetic?

Wszystkich opisanych wyżej kwestii nauczą Cię profesjonaliści, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i kwalifikacje do wykonywania tego zabiegu. Oferujemy dwa warianty kursu z kinesiotapingu w Poznaniu: indywidualny bądź w 4-osobowej grupie. Jeżeli zależy Ci na tym, aby specjalista był do Twojej dyspozycji przez cały kurs, wybierz opcję indywidualną. Jeśli lubisz uczyć się w grupie i wymieniać doświadczeniami z innymi? Wybierz szkolenie 3-4 -osobowe. Nasi specjaliści dostosowują metody przekazywania do potrzeb kursantek i starają się poświęcić każdej z nich odpowiednio dużo uwagi. Poziom kursu dostosowywany jest do posiadanej przez kursantkę wiedzy i umiejętności. Możesz mieć pewność, że po zakończonym szkoleniu będziesz doskonale przygotowana do wykonywania zabiegu kinesiotapingu. Podczas kursu będziesz korzystać z oryginalnych, specjalistycznych taśm do tapingu.

Jeśli interesuje Cię szkolenie z innego urządzenia, którego nie ma w aktualnej ofercie - Zadzwoń lub napisz do nas!
Prowadzimy dofinansowania do szkoleń oraz możliwość rozliczenia w formie ratalnej. Współpracujemy z: LoanByLink oraz MediRaty.

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.