Kurs przedłużania rzęs Swarzędz, Poznań

Kurs przedłużania rzęs Swarzędz, Poznań

Metoda 1:1 Soft Lashes

Szkolenie z wprowadzenia do metody 1:1 Soft Lashes

Lokalizacja

62-020 Swarzędz, ul. Poznańska 19

Nocleg

Nie jest potrzebny

Poz. trudności

Łatwy

Grupa

Indywidualne - 1 os.

Czas trwania

1 dzień

Koszt

1200 złJeśli interesuje Cię szkolenie z innego urządzenia, którego nie ma w aktualnej ofercie - Zadzwoń lub napisz do nas!
Prowadzimy dofinansowania do szkoleń oraz możliwość rozliczenia w formie ratalnej. Współpracujemy z: LoanByLink oraz MediRaty.

Kurs przedłużania rzęs Swarzędz, Poznań

Interesujesz się wykonywaniem zabiegów kosmetycznych i stylizacyjnych? Posiadasz własny gabinet kosmetyczny lub w nim pracujesz? Chcesz rozwijać się w tym kierunku i zdobyć nowe umiejętności? W takim przypadku polecamy Ci kurs przedłużania rzęs w Swarzędzu (pod Poznaniem) metodą 1:1 Soft Lashes. To technika stosowana bardzo często w gabinetach kosmetycznych, a klientki często ją wybierają ze względu na naturalny i delikatny efekt. Jeżeli chcesz poszerzyć swoją ofertę działalności i zaproponować profesjonalne usługi w tym zakresie, to ten kurs jest dla Ciebie właściwą ścieżką rozwoju.

Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 w Swarzędzu pod Poznaniem, jest skierowany do osób zaczynających swoja przygodę ze stylizacja rzęs. Kurs przedłania rzęs trwa 1 dzień około 9/10h jest podzielony na część Teoretyczną BHP oraz praktyczną. Podczas każdego z kursów aplikacja rzęs jest wykonywana pod nadzorem instruktora .Dodatkowym atutem jest możliwość indywidualnego podjęcia kursu co daję większe możliwości pozyskania wiedzy z zakresu teorii jak i praktyki.

Kurs obejmuje:

Zajęcia teoretyczne Zajęcia praktyczne

Każdy z kursów osobno trwa 9/10h

Skrypt szkoleniowy (materiały dydaktyczne)
Certyfikat
Modelki
Poczęstunek
Obiad
Współpracujemy z znanymi firmami z branży stylizacji rzęs oraz brwi
Darmowy zestaw startowy
Zniżki na następne szkolenia
Stały kontakt z instruktorem
Karty klienta

Kurs przedłużania rzęs w Poznaniu

W trakcie trwającego kursu dowiesz się więc, jak właściwie przygotować stanowisko pracy, jak zbudowane jest oko i ludzka rzęsa, a także jak je pielęgnować. Bardzo ważna jest również wiedza na temat przeciwwskazań do wykonywania zabiegu. W ten sposób będziesz mogła doradzić swoim klientkom, czy warto decydować się na przedłużanie rzęs w Poznaniu, biorąc pod uwagę kondycję skóry i ewentualne problemy na tle dermatologicznym. Właściwa rada to często połowa sukcesu i zaufanie ze strony klienta. W części praktycznej kurs prowadzony jest pod opieką specjalisty. Możesz zdecydować się na zajęcia w grupie lub indywidualnie, w zależności od Twoich preferencji. W razie pytań lub wątpliwości udzielamy wszelkich odpowiedzi na temat przebiegu kursu. Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy dogodny termin i omówimy warunki współpracy. Inwestycja w kurs przedłużania rzęs w Poznaniu to dobra decyzja, która na pewno się zwróci w postaci rozwoju kariery zawodowej oraz zadowolonych klientek.

Zapraszamy
https://www.facebook.com/centrumbeautyestetic/

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.