Kurs przedłużania rzęs Poznań

Kurs przedłużania rzęs Poznań

Metoda 1:1 Soft Lashes

Szkolenie z wprowadzenia do metody 1:1 Soft Lashes

Lokalizacja

62-020 Swarzędz, ul. Poznańska 19

Nocleg

Nie jest potrzebny

Poz. trudności

Łatwy

Grupa

Indywidualne - 1 os.

Czas trwania

1 dzień

Koszt

1890 złJeśli interesuje Cię szkolenie z innego urządzenia, którego nie ma w aktualnej ofercie - Zadzwoń lub napisz do nas!
Prowadzimy dofinansowania do szkoleń oraz możliwość rozliczenia w formie ratalnej. Współpracujemy z: LoanByLink oraz MediRaty.

Kurs przedłużania rzęs - Poznań

Interesujesz się wykonywaniem zabiegów kosmetycznych i stylizacyjnych? Posiadasz własny gabinet kosmetyczny lub w nim pracujesz? Chcesz rozwijać się w tym kierunku i zdobyć nowe umiejętności? W takim przypadku polecamy Ci kurs przedłużania rzęs w Poznaniu metodą 1:1 Soft Lashes. To technika stosowana bardzo często w gabinetach kosmetycznych, a klientki często ją wybierają ze względu na naturalny i delikatny efekt. Jeżeli chcesz poszerzyć swoją ofertę działalności i zaproponować profesjonalne usługi w tym zakresie, to kurs przedłużania rzęs jest dla Ciebie właściwą ścieżką rozwoju.

Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 w Poznaniu, jest skierowany do osób zaczynających swoja przygodę ze stylizacja rzęs. Kurs przedłużania rzęs (Poznań) trwa 1 dzień około 9/10h jest podzielony na część Teoretyczną BHP oraz praktyczną. Podczas każdego z kursów aplikacja rzęs jest wykonywana pod nadzorem instruktora. Dodatkowym atutem jest możliwość indywidualnego podjęcia kursu przedłużania rzęs co daję większe możliwości pozyskania wiedzy z zakresu teorii jak i praktyki.


Warning: include(/home/klient.dhosting.pl/kszczepansk/beautyestetic.com.pl/public_html/szkolenia/oprawa-oka/../parts/szkolenie-galeria.php): Failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/kszczepansk/beautyestetic.com.pl/public_html/szkolenia/oprawa-oka/metoda1-1.php on line 60

Warning: include(): Failed opening '/home/klient.dhosting.pl/kszczepansk/beautyestetic.com.pl/public_html/szkolenia/oprawa-oka/../parts/szkolenie-galeria.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php82/usr/share/pear:/opt/alt/php82/usr/share/php:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/klient.dhosting.pl/kszczepansk/beautyestetic.com.pl/public_html/szkolenia/oprawa-oka/metoda1-1.php on line 60

Kurs obejmuje:

Zajęcia teoretyczne Zajęcia praktyczne

Każdy z kursów osobno trwa 9/10h

Skrypt szkoleniowy (materiały dydaktyczne)
Certyfikat
Modelki
Poczęstunek
Obiad
Współpracujemy z znanymi firmami z branży stylizacji rzęs oraz brwi
Darmowy zestaw startowy
Zniżki na następne szkolenia
Stały kontakt z instruktorem
Karty klienta

Kurs przedłużania rzęs w Poznaniu

W trakcie trwającego kursu dowiesz się więc, jak właściwie przygotować stanowisko pracy, jak zbudowane jest oko i ludzka rzęsa, a także jak je pielęgnować. Bardzo ważna jest również wiedza na temat przeciwwskazań do wykonywania zabiegu. W ten sposób będziesz mogła doradzić swoim klientkom, czy warto decydować się na przedłużanie rzęs w Poznaniu, biorąc pod uwagę kondycję skóry i ewentualne problemy na tle dermatologicznym. Właściwa rada to często połowa sukcesu i zaufanie ze strony klienta. W części praktycznej kurs przedłużania rzęs (Poznań) prowadzony jest pod opieką specjalisty. Możesz zdecydować się na zajęcia w grupie lub indywidualnie, w zależności od Twoich preferencji. W razie pytań lub wątpliwości udzielamy wszelkich odpowiedzi na temat przebiegu kursu. Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy dogodny termin i omówimy warunki współpracy. Inwestycja w kurs przedłużania rzęs w Poznaniu to dobra decyzja, która na pewno się zwróci w postaci rozwoju kariery zawodowej oraz zadowolonych klientek.

Czytaj dalej...

Zapraszamy do zapoznania się z naszą profesjonalną ofertą kursów przedłużania rzęs i szkoleń z zakresu kosmetologii. Nasza firma szkoleniowa z siedzibą w Swarzędzu obok Poznania ma na swoim koncie wiele lat doświadczenia, co gwarantuje wysoki standard naszych kursów.

Przedłużanie rzęs to popularny zabieg kosmetyczny, w którym specjalista przykleja sztuczne rzęsy do rzęs naturalnych klienta za pomocą specjalnego kleju. Proces ten ma na celu nadanie rzęsom dłuższego, gęstszego i bardziej wyrazistego wyglądu. Klient może wybierać spośród różnych rodzajów i długości sztucznych rzęs, dostosowując efekt do swoich preferencji. Efekty przedłużania mogą utrzymywać się przez kilka tygodni, a cała procedura zwykle trwa od 1 do 2 godzin.

Kurs przedłużania rzęs Poznań - zapraszamy

Nasza firma skupia się na kształceniu kosmetologów. Dzięki naszym szkoleniom uczestnicy zdobywają cenne kompetencje, które pozwalają im oferować klientom nowoczesne i bezpieczne zabiegi.

Nasza firma aktywnie śledzi postęp w branży, dzięki czemu jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w kosmetologii. To pozwala nam wprowadzać do szkoleń najnowsze metody i techniki, co sprawia, że nasza oferta jest zawsze aktualna i dostosowana do najnowszych trendów.

Kurs przedłużania rzęs Poznań - profesjonalne szkolenia

Jednym z naszych głównych atutów jest wysoko wykwalifikowana kadra szkoleniowa. Nasi instruktorzy to doświadczeni kosmetolodzy i profesjonaliści o najwyższych kwalifikacjach. Mają oni wieloletni staż pracy, zarówno w Polsce, jak i za granicą, co sprawia, że nasze szkolenia są prowadzone na najwyższym poziomie.

Nasze szkolenia odbywają się w dobrze wyposażonych salach wykładowych oraz pracowniach kosmetycznych. Nasze stanowiska pracy są wyposażone w wysokiej jakości produkty, akcesoria oraz nowoczesny sprzęt kosmetyczny, co pozwala uczestnikom szkoleń na praktyczne doskonalenie swoich umiejętności.

Duży nacisk kładziemy na część praktyczną szkoleń. Oprócz teoretycznej wiedzy, uczestnicy zdobywają umiejętności praktyczne, które pozwalają im wykonywać zabiegi w sposób profesjonalny i odpowiedzialny. Nasze szkolenia praktyczne przeprowadzane są na modelkach, co daje uczestnikom możliwość realnego doświadczenia i doskonalenia swoich umiejętności w przedłużaniu rzęs. Poznań to miasto, z którego pochodzi wielu naszych kursantów i kursantek.

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne kursy przedłużania rzęs, które cieszą się dużym zainteresowaniem w branży kosmetologicznej. Nasze kameralne grupy szkoleniowe pozwalają na bezpośredni kontakt z wykładowcą oraz obszerny dostęp do materiałów szkoleniowych. Dla tych, którzy preferują naukę indywidualną, organizujemy szkolenia w trybie jednoosobowym.

Kurs przedłużania rzęs Poznań - certyfikaty

Po zakończeniu każdego ze szkoleń, uczestnicy otrzymują certyfikaty, które potwierdzają ich kwalifikacje do przeprowadzania zabiegów objętych szkoleniem. Ponadto, nasi słuchacze mają możliwość udziału w licznych pokazach i warsztatach, co pozwala im na stałe doskonalenie swoich umiejętności.

Dla naszych absolwentów oferujemy także dostęp do wysokiej jakości produktów kosmetycznych, nowoczesnych urządzeń oraz sprzętu najnowszej generacji w atrakcyjnych cenach hurtowych.

Jesteśmy wpisani do rejestru Instytucji Szkoleniowych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy, co dodatkowo potwierdza naszą profesjonalność i jakość oferowanych szkoleń.

Zapraszamy
https://www.facebook.com/centrumbeautyestetic/

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.