Oczyszczanie twarzy

Oczyszczanie twarzy

Oczyszczanie twarzy jest zabiegiem, który pomoże uporać się nam z różnego rodzaju niedoskonałościami, a także poprawi kondycję naszej cery i nada jej blask.

Rozpoczyna się on od demakijażu, po czym, specjalistycznymi metodami, otwierane są pory, w których zalegają nagromadzone złogi sebum, odpowiadające za powstawanie wyprysków. W trakcie usuwany jest martwy naskórek, zmiany ropne czy zaskórniki. Chociaż momentami, może być to proces mało przyjemny, zadowalające efekty są widoczne już po pierwszej wizycie. Osoby mające skórę tłustą lub mieszaną powinny decydować się na tą formę przynajmniej dwa razy do roku, jeśli jednak borykamy się z problemami takimi jak nawracający trądzik, skłonność do, tak zwanych “wągrów” czy rozszerzone pory, dobrze jest powtarzać działanie co 3 - 4 tygodnie. Po zakończeniu oczyszczania na skórę nakładana jest maseczka, która posiada działanie kojące, ponieważ nasza twarz przez kilka dni może być dosyć mocno zaczerwieniona. Warto jest zrezygnować przez ten czas z makijażu, aby nie zatykać mocnym podkładem świeżo oczyszczonych porów. Ważne jest stosowanie kremów z filtrami UV, a w miarę możliwości unikanie wystawiania się na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Przeprowadzenie oczyszczania odradza się w przypadku skóry naczynkowej, opryszczki, stanów zapalnych czy przy występowaniu różowatego trądziku.

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.