Manicure biologiczny

Manicure biologiczny

Manicure biologiczny jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym, do którego nie stosuje się żadnych metalowych przyrządów, a zamiast tego, te, zrobione z szkła lub papieru. Zapobiega to dalszemu rozdwajaniu się paznokci.

Pierwszym krokiem jest oczywiście oczyszczenie płytki paznokcia z lakieru, koniecznie używając bezacetonowego zmywacza, oraz nałożenie na skórki specjalnego preparatu zmiękczającego, który pozwoli na ich zmiękczenie. Następnie odsuwa się je przy użyciu patyczka, dzięki czemu zapobiegamy jednocześnie narastaniu oraz zadzieraniu się skórek wokół paznokci. Później, opracowuje się płytkę paznokciową, najpierw nadając jej pożądany kształt, a potem ją odtłuszczając i nakładając odpowiednią odżywkę pielęgnującą. Na sam koniec, paznokcie zostaną pomalowane wybranym przez klientkę lakierem kolorowym. Najważniejszym aspektem w tym zabiegu jest ochrona i zdrowie płytki paznokciowej. Powoduje to zatem wyjątkową atrakcyjność dla kobiet, pragnących zadbać o swoje dłonie, ceniących naturalny wygląd, ale także obawiających się innych zabiegów. Poza tym, manicure biologiczny pomaga w odżywianiu, a także wzmacnianiu paznokci, więc może okazać się idealnym rozwiązaniem dla klientek o delikatnej oraz łamliwej płytce. Naturalny wygląd i charakter zabiegu czynią go niezawodnym także w pielęgnacji męskich dłoni.

Chociaż jest on całkowicie nieinwazyjny, odradza się wykonywania tego rodzaju manicure osobom zmagającym się z grzybicą paznokci, stanami zapalnymi lub alergicznymi, lecz w gabinetach wypełnia się specjalne karty, które pozwalają klientowi zapoznać się z ewentualnymi przeciwwskazaniami.

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.