Ściągnięcie rzęs

Ściągnięcie rzęs

Decydując się na przedłużanie lub zagęszczanie naszych rzęs ważne jest, aby poza odpowiednią pielęgnacją, odpowiednio je ściągnąć, gdyż brak odpowiedniego doświadczenia lub niedelikatność przy usuwaniu sztucznych rzęs może powodować uszkodzenia tych naturalnych wraz z cebulkami. Z tego względu, pod żadnym pozorem nie powinno się samemu pozbywać przedłużeń rzęs. W takiej sytuacji należy udać się do specjalisty, który do tego zabiegu jest odpowiednio przygotowana.

Najpierw zastosuje remover, czyli krem, mający umożliwić usunięcie włosków, a następnie będzie mógł nałożyć nowe przedłużenia, oczywiście jeśli klientka na taką kolej rzeczy się zdecyduje. Jest to szczególnie ważne, gdy wykonane rzęsy są niezwykle odważne, ponieważ zdecydowałyśmy się na rzęsy 3D, a może nawet 8D. Dzięki temu, że profesjonalistka potrafi ściągnąć rzęsy szybko, nie powodując skutków ubocznych, możemy podczas specjalnej okazji cieszyć się nieziemskim i uwodzącym spojrzeniem, a później zmienić ich wygląd na bardziej naturalny. Zabieg ściągania rzęs jest bezbolesny oraz nieinwazyjny, bez względu na to, jaka metoda przedłużania była wcześniej zastosowana.

Poza tym, dzięki kompetencjom naszej stylistki nie musimy obawiać się, że stylizacja naszych rzęs będzie wiązała się z jakimikolwiek uszkodzeniami tych naturalnych, ponieważ odpowiednia pielęgnacja, a także użycie stosownych środków pozostawiają nas nie tylko z bajecznym spojrzeniem, ale również bezkompromisową satysfakcją i przede wszystkim, brakiem potrzeby stałego malowania rzęs. To niezwykła wygoda budzić się ze zjawiskowymi rzęsami każdego dnia!

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.