Stylizacja rzęs metodą 3-4D

Stylizacja rzęs metodą 3-4D

Przedłużanie 3D i 4D to zabiegi, mające na celu nadać naszym rzęsom nie tylko długość, ale również objętość, co sprawi, że optycznie będą gęstsze, a nawet ciemniejsze. Jeżeli natomiast posiadamy bardzo jasne rzęsy warto, w celu uzyskania jak najlepszego efektu, zrobić koloryzację henną przed umówionym zabiegiem.

Metoda nakładania syntetycznych rzęs polega na doklejaniu kolejno trzech i czterech sztucznych rzęs do jednej. Tym razem będą układać się w kształt litery W, pozwalając na uzyskanie wyrazistego efektu. Jednocześnie, rzęsy syntetyczne są w tych metodach niezwykle odporne na działanie wody, a także pozostają stale podkręcone. Niewątpliwym plusem materiału, z którego sztuczne rzęsy są wykonane jest fakt, iż praktycznie nie uczulają, a dodatkowo są lekkie i elastyczne, więc wygodne w noszeniu. Oczywiście, podczas zachowania niezwykłej staranności, nasze rzęsy będą zniewalające, ale jeżeli zależy nam także na długim utrzymaniu tak fantastycznego efektu, powinno się zadbać o odpowiednią pielęgnację oczu. Przede wszystkim, po przedłużeniu 3D lub 4D warto codziennie przeczesywać rzęsy silikonową szczoteczką oraz zrezygnować z płynów micelarnych, zawierających tłuste składniki. Z pewnością nie należy pocierać rzęs, gdyż możemy je mechanicznie uszkodzić, co prowadzi do szybszego wypadania.

Mimo, iż syntetyczny materiał jest bardziej odporny na działalność wody niż naturalnie włosie, warto unikać basenu czy sauny, aby ograniczyć ryzyko uszkodzenia stylizacji. Przy zachowaniu wszystkich środków sprzyjających odpowiedniej pielęgnacji, przedłużone rzęsy mogą trzymać się nawet do 6 tygodni, choć dla estetycznego efektu poleca się ich uzupełnienie po około 2-4 tygodniach. Zabiegi 3D i 4D dodają naszemu spojrzeniu charakteru, a jednocześnie nie obciążają powieki i nie wpływają negatywnie na naturalne rzęsy.

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.