Stylizacja rzęs metodą 1:1

Stylizacja rzęs metodą 1:1

Stylizacja rzęs 1:1 polega na doczepieniu do każdej naturalnej rzęsy jednej sztucznej, co jednocześnie stwarza zjawiskowy, a zarazem naturalny efekt. Tego typu zabiegi wykonuje się z wyjątkową starannością, dbałością o szczegół oraz dostosowuje się go indywidualnie do klienta w zależności od układu naturalnych rzęs.

Przedłużanie 1:1, trwające zazwyczaj około 2 godzin, rozpoczyna się oczywiście od nałożenia pod oczami odpowiedniej ochrony, następnie personalnie dostosowany komplet rzęs syntetycznych dokleja się przy naturalnych, dbając o ich ułożenie na naturalnej linii. Na końcu wszystko się rozdziela oraz suszy specjalnie przeznaczoną do tego typu zabiegów wodą destylowaną. W zależności od preferencji, można dzięki temu powiększyć optycznie oko, jak również uzyskać efekt tzw. kociego oka, czyli delikatnego uniesienia zewnętrznych kącików oczu. Poza tym, dzięki używaniu wysokiej jakości materiałów, a także nakładaniu niewielkiego obciążenia, zabieg nie przyczynia się do niszczenia naturalnych rzęs. W celu utrzymania zachwycającego efektu, zabieg należy wykonywać co 4 tygodnie.

Zabieg jest nieinwazyjny, całkowicie bezpieczny również dla kobiet w ciąży, chcących uzyskać zniewalające spojrzenie. Przedłużone rzęsy wymagają także pielęgnacji, która jest tak naprawdę niezwykle prosta. Wymagają one jedynie codziennego mycia oraz stosowania delikatnych płynów do demakijażu bez tłuszczu. W ten sposób nasze rzęsy utrzymają nieziemski wygląd do czasu następnej wizyty w salonie kosmetycznym.

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.