Kurs Masażu Gorącą Świecą Poznań

Kurs Masażu Gorącą Świecą Poznań

Szkolenie z masażu gorącą świecą

Lokalizacja

62-020 Swarzędz, ul. Poznańska 19

Nocleg

Nie ma potrzeby

Poz. trudności

Łatwy

Grupa

Grupowe lub indywidualne

Czas trwania

1 dzień

Koszt

Grupa 2 os: 999zł / Indywidualnie: 1390 złKurs masażu gorącą świecą - Poznań

W dzisiejszym szybkim tempie życia wielu ludzi doświadcza wielu sytuacji stresogennych, który generują napięcie mięśniowe i negatywnie wpływają na samopoczucie. Masaż jest doskonałym narzędziem do relaksu i redukcji stresu, dlatego coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z zabiegów wellness/spa. Usługi masażu oferują holistyczne podejście do zdrowia i dobrego samopoczucia, łącząc korzyści fizyczne z relaksem i aromaterapią. W naszym Centrum Szkoleń Beauty&Estetic zajmujemy się realizacją kursów w zakresie masażu gorącą świecą. Poznań i okolice to główne obszary naszej działalności.

Kurs masażu gorącą świecą – Poznań – nasza oferta

Masaż gorącą świecą łączy w sobie techniki masażu z ciepłem i aromaterapią dostarczaną przez wosk świecy. Ze względu na relaksacyjną atmosferę, a także szereg korzyści zdrowotnych, coraz więcej osób szuka profesjonalnych punktów usługowych wellness/spa, które posiadają w ofercie ten rodzaj masaży. Nasz program obejmuje teorię na temat technik masażu gorącą świecą, właściwości wosku, higieny, bezpieczeństwa oraz szereg ćwiczeń praktycznych. Każda osoba, decydująca się na wzięcie udziału w szkoleniu, otrzymuje niezbędne materiały. Przy realizacji kursu korzystamy z wysokiej jakości świec i olejków eterycznych.

Dlaczego warto wziąć udział w profesjonalnym kursie masażu gorącą świecą? – Poznań i okolice

Kurs masażu gorącą świecą to specjalistyczne szkolenie, które uczy technik masażu wykorzystujących gorący wosk ze świecy. Ten rodzaj masażu jest często stosowany w celu relaksacji, poprawy kondycji skóry oraz redukcji napięcia mięśniowego. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że masaż gorącą świecą to zaawansowana technika, która wymaga odpowiednich kompetencji masażysty. Tego typu usługa powinna być zawsze przeprowadzana zgodnie z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa. Dbamy o to, aby osoby uczestniczące w kursie nauczyły się, jak unikać poparzeń i innych potencjalnych zagrożeń.

Kurs masażu gorącą świecą – Poznań – dodatkowe informacje i kontakt

Szkolenie w zakresie wykonawstwa masażu gorącą świecą to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą poszerzyć swój zakres usług w centrach spa, salonach kosmetycznych czy punktach masażu. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do opisywanego kursu masażu gorącą świecą (Poznań i okolice) serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z chęcią udzielą dodatkowych informacji na temat harmonogramu szkolenia, terminów zapisu czy sposobów uiszczenia opłaty.

Jeśli interesuje Cię szkolenie z innego urządzenia, którego nie ma w aktualnej ofercie - Zadzwoń lub napisz do nas!
Prowadzimy dofinansowania do szkoleń oraz możliwość rozliczenia w formie ratalnej. Współpracujemy z: LoanByLink oraz MediRaty.

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.