Lifting rzęs

Lifting rzęs

Lifting jest zabiegiem, dzięki któremu możemy uzyskać długotrwale podkręcone rzęsy, a nawet przedłużyć je o połowę ich naturalnej długości bez dodawania syntetycznych włosów. Co więcej, możemy ochronić je przed przedwczesnym wypadaniem i na stałe wzmocnić.

Pierwszy krok to nałożenie na rzęsy specjalnego preparatu, zmieniającego położenie związków odpowiedzialnych za ich naturalny kształt, a nałożenie na górną powiekę silikonowej formy, przypominającej wałeczek. Następnie każda rzęsa zostaje przyklejona na foremkę, w ten sposób pozwalając im podkręcić się w zależności od średnicy wałka, dzięki użytemu do tego specjalnemu środkowi. Później, rzęsy nawilżane są specjalnym serum, po czym zostają delikatnie odklejone od formy. Zabieg nie trwa długo i jest nieinwazyjny, a dodatkowo można cieszyć się wyjątkowymi efektami, które utrzymują się nawet do 4 tygodni. Kluczowe są jednak 24 godziny po zabiegu, gdyż jest to czas, w którym nie należy rzęs moczyć. Dobrze też nie przecierać oczu ani nie stosować kremu pod oczy, gdyż może to wpłynąć zdecydowanie negatywnie na oczekiwany efekt. Wizyty w solarium są kolejną niezalecaną czynnością po wykonaniu liftingu rzęs. Klientki otrzymują również nawilżające serum do stosowania przez tydzień od wykonanego liftingu.

Niewątpliwym atutem takiej metody jest także brak konieczności stosowania masakry lub zalotki, ze względu na wyjątkowe podkręcenie rzęs oraz ich kolor, nadawany w czasie procedury. Stanowi to również wygodną alternatywę dla kobiet, które nie lubią nosić mocnego makijażu oraz obawiają się innych zabiegów przedłużania rzęs.

Skontaktuj się z nami / Umów się na zabieg lub szkolenie

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Musisz zaakceptować politykę prywatności
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją wiadomość.