Szkolenie laminacja rzęs Poznań

Lifting i botox rzęs laminowanie rzęs.
Oraz laminacja brwi
Czas trwania szkolenia: 8/9h

Koszt:
Grupowy 750 zł plus zestaw startowy gratis
(max dwie osoby w grupie)

indywidualny : 999 zł plus zestaw startowy Gratis !

Zapisy pod nr tel 794 587 488

W cenie kursu:
Certyfikat potwierdzający kwalifikacje w języku polskim, materiały dydaktyczne, modelki, produkty i akcesoria niezbędne do wykonania zabiegu, zestaw startowy, karta do zabiegu , dożywotnia opieka instruktora ,poczęstunek oraz ciepłe i zimne napoje.
Podczas szkolenia z liftingu rzęs i laminacji nasi kursanci wykonują zabieg na 4/5 modelkach !
Stawiamy na praktykę !

Szkolenie laminacja rzęs Poznań - Czym jest Lifting botox i Laminowanie

Botox i keratynowe laminowanie to zabieg dedykowany naturalnym rzęsom. Efektem jest pogrubienie, maksymalne trwałe podkręcenie i przyciemnienie rzęs.

Botox wypełnia łuski włosa i nierówności, nawilża i pogrubia rzęsy. Dodatkowym atutem zabiegu jest to, że preparaty używane do jego przeprowadzenia zawierają witaminy i minerały które działają odżywczo i regenerująco na włos. Aktywne składniki preparatu Botox mają cudowne właściwości: odmładzają, wzmacniają rzęsy i stymulują ich wzrost.

Szkolenie laminacja rzęs Poznań

Piękny stan rzęs to jeden z istotniejszych elementów, jaki wpływa na całościowy wygląd twarzy. Dobrze dobrane rzęsy są w stanie automatycznie “otworzyć oko” optycznie, dzięki czemu wyglądają one na większe, a wszelkie naturalne defekty przestają być tak widoczne. Efekty laminacji rzęs świetnie prezentują się nawet na powiekach z problemami, takimi jak kłopotliwe opadanie. Z tego powodu coraz więcej klientek decyduje się na przeprowadzenie takiego zabiegu. Jego efekty na co dzień są wyjątkowo zadowalające, tym samym pozwalając zaoszczędzić wiele wolnego czasu, który zazwyczaj przeznaczany jest na proces codziennej stylizacji rzęs. Osiągnięcie takiego samego efektu na długo możliwe jest w przypadku skorzystania z profesjonalnego zabiegu poświęconego właśnie odpowiedniemu wyglądowi rzęs. Chcesz nauczyć się, jak wykonać go samodzielnie, tym samym znacznie rozszerzając swoją ofertę oraz odpowiadając na konkretne potrzeby klientek? Skorzystaj z naszego szkolenia laminacji rzęs. Poznań oraz Swarzędz to miasta, w których prowadzimy swoje profesjonalne kursy. W ramach usystematyzowanego programu nauki możesz skorzystać z ogromnych pokładów wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej. Program szkolenia laminacji rzęs obejmuje wiele etapów, dzięki którym wiedza może być przyswojona jeszcze skuteczniej. Kurs liftingu rzęs w Swarzędzu oraz Poznaniu dostępny w naszej ofercie porusza wszelkie zagadnienia niezbędne do późniejszej samodzielnej pracy.

Program szkolenia

1. Bezpieczeństwo i higiena pracy 2. Teoria 3. Praktyka

Zapraszamy
https://www.facebook.com/centrumbeautyestetic/